Loading...

Vaše dotazy a naše odpovědi

Prsa

25.07.2016 - Plastická chirurgie

Dobrý den, uvažuji o zvětšení prsou, jaké jsou čekací doby na operaci (Praha)? Chtěla bych si to naplánovat a nemám představu, jak dlouho od informační schůzky je běžná čekací doba na volný termín. Děkuji za info.

Dobrý den, od prvotní konzultace s lékařem je možné objednat termín operace za 6-8 týdnů, záleží na operačním programu jednotlivých lékařů. Na konzultaci se můžete objednat na naší zákaznické lince - 800 254 642.

Zobrazit

Nepovedená operace prsu

24.07.2016 - Plastická chirurgie

Dobrý den,

Prosím vás o radu.
Byla jsem na zvětšování prsu. Prsa jsem před operací měla kulatá a jen s malou odchylkou výšky prsu.Domluva před operací byla že pan doktor prso trochu stáhne srovná prsado stejné výšky a dá silikony.
Bohužel po zahojení jsem měla prso hrozně nízko a hranaté.Hrana zasahovala do výstřihu takže to bylo hned viditelné.
Domluvily jsme tedy opravu.. kdy po zahojení bylo prso zase hranaté jen hrana
posunutá jinde. Na podzim mám domluvenou OPRAVU opravy ale se strachem že to dopadne stejně se obracím na vás pro radu ...
Pan doktor mi řekl že se stím ještě nesetkal a že mám málo podkožního tuku atd a že mi tedy udělá jizvu pod celím prsem a cele to prso podšije do kulata...
Mám hrozný strach potřetí důvěřovat s nejistým výsledkem.....

Prosím o radu názor .Proč mám z kulatého prsa hranaté a jde to zpravit...

Moc vám děkuji za odpověd.

S pozdravem Kateřina

Dobrý den, dle přiložených fotografií je tento stav možný, mohl se v prsu vytvořit výpotek nebo hematom, který zvětšil dutinu a posunul implantát. Pokud budete chtít, můžete za mnou přijít na osobní konzultaci, na které mi blíže specifikujete jaké typ implantátu máte a jakým způsobem byl vložen. Objednat se můžete na naší zákaznické lince - 800 254 642.

Zobrazit

Zvětšení poprsí

24.07.2016 - Plastická chirurgie

Dobrý den,
měla bych na vás dotaz ohledně zvětšení poprsí.Uvažuji o zákroku na vaší klinice a chtěla bych se vás zeptat,jaká je předem nutná doba na objednání na tento zákrok.Ráda bych se od vás dozvěděla i nějaké bližsí informace ohledně tohoto zákroku.

Děkuji za info,s pozdravem Dagmar.

Dobrý den, augmentace prsou stojí na naší klinice v Praze 39.990,-Kč v Brně 35.990,- Kč + cena implantátů, která se pohybuje od 28.000,- Kč do 38.000,-Kč. Záleží na značce implantátů, na naší klinice se používají různé značky implantátů- , Mentor, Polytech nebo Eurosilicone. V ceně zákroku je vše zahrnuto, včetně předoperačního vyšetření, anestezie, kompresivního prádla a hospitalizace. Cena konzultace s plastickým chirurgem je 500,-Kč, při objednání operace do 14 dnů od konzultace se cena konzultace odečítá z ceny zákroku. O volných termínech ke konzultaci i k operaci se můžete informovat na naší zákaznické lince- 800 254 642.

Zobrazit

zvacsovanie prs vlastnym tukom

20.07.2016 - Plastická chirurgie

Dobry den,
chcela by som sa opytat, kolko stoji konzultacia v pripade ze mam zaujem o zakrok zvacsovanie prs vlastnym tukom a ci ma zmysel prist ked som relativne chuda, ale nie anorekticky typ. Dakujem

Miroslava

Dobrý den, pro úspěšnost tohoto zákroku je potřeba odsát potřebné množství tuku např. z břicha nebo stehen, to by posoudil lékař při vstupní konzultaci, zda by tento zákrok bylo možné u Vás provést. Stejně tak posoudí zda máte vhodná prsa ke zvětšení vlastním tukem. Konzultace s lékařem stojí 500,-Kč. Objednat na konzultaci se můžete na naší zákaznické lince - 800 254 642.

Zobrazit

Gynekomastie

17.07.2016 - Plastická chirurgie

Dobry den,
do 20 let jsem trpel obrovskou nadvahou, avšak zhubnul jsem okolo 50kg. Momentalne pomerne často cvicim a posiluji, ale velice mne trapi ma prsa.

Mam vytahnou a velmi povislou kuzi a cviceni na to nemá absolutne zadny efekt.
Da se něco takového plasticky operovat? Je to narocna operace a jak velke jsou jizvy po takovem zakroku?
Velice Vam dekuji

Dobrý den, po radikálním zhubnutí je časté, že se provádí excise nadbytečné kůže, bohužel jizvy v tomto případě budou nezbytné. U Vás by bylo potřeba i redukovat zbývající podkožní tuk v této oblasti. Cenu zákroku a místy kudy by se vedl řez Vám přesněji určí lékař při vstupní konzultaci. Na tu se můžete objednat na naší zákaznické lince - 800 254 642.

Zobrazit

1 2 3 4 5 6 7 8