Loading...

Vaše dotazy a naše odpovědi

Modelace prsou

03.07.2016 - Plastická chirurgie

Dobry den, rada bych se zeptala, zda provadite zakrok, kdy zredukujete kuzi nad prsama a tim se prsa zvednou. Nejde mi o zvetseni ani modelaci prsou, pouze o drobny zakrok, kdy by se odstranila kuze a prsa by se jakoby zdvihla. Prosim o info, zda je takovy zakrok mozny a kolik stoji. Dekuji

Dobrý den, takový zákrok naceněn nemáme, nutná osobní konzultace s lékařem, který určí cenu a zvolí rozsah zákroku. Na konzultaci s lékařem se můžete objednat na naší zákaznické lince - 800 254 642.

Zobrazit

Kapsulotomie

01.07.2016 - Plastická chirurgie

Dobrý den,

prosím o cenu kapsulotomie.

Děkuji

Dobrý den, reaugmentace nebo kapsulotomie stojí na naší klinice v Praze 42.990,- Kč, na klinice v Brně je cena 38.990,-Kč + cena implantátů - záleží na značce, kterou si zvolíte. Mentor - 38.000,-Kč, Polytech - 32.000,-Kč, Eurosilicone - 28.000,-Kč. Na konzultaci s lékařem se můžete objednat na naší zákaznické lince - 800 254 642.

Zobrazit

Zvětšení poprsí

28.06.2016 - Plastická chirurgie

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak dlouho dopředu je nutno se objednat u vaší kliniky na operaci zvětšení poprsí. Z pracovních důvodů mohu termín volit nejdříve koncem listopadu, ale konzultaci v podstatě kdykoli do té doby. Dále bych ráda věděla, zda je předoperační mamografické vyšetření prsou prováděno na vaší klinice, nebo je nutné si jej zařídit vlastní cestou. Děkuji, M.

Dobrý den, termíny k operacícm je možno nyní zarezervovat do cca 6 týdnů, ale už máme rezervace i na listopad a prosinec. Před každou rezervací je nutná osobní konzultace s plastickým chirurgem, který Vám vše o zákroku vysvětlí, zkonzultujete spolu možnosti vložení implantátů, velikost, značku implantátů a domluvíte si na recepci předoperační vyšetření z krve a moči, pokud je potřeba tak i interní vyšetření. Sonografické nebo mamografické vyšetření na naší klinice bohužel neprovádíme. Objednat na konzultaci se můžete na naší zákaznické lince - 800 254 642.

Zobrazit

Cena za zvětšení prsou vlastním tukem

26.06.2016 - Plastická chirurgie

Dobrý den,
zajímalo by mě, kolik kč stojí zvětšení prsou vlastním tukem a zda je tento zákrok vhodný pro mladou slečnu ve věku 23 let, která ještě nemá děti. Děkuji

Dobrý den, zákrok zvětšování prsou vlastním tukem se nazývá autoaugmentace. Jerdná se o zákrok, který je spojen s liposukcí. Cena je na naší klinice v Praze 76990,- Kč, na klinice v Brně je cena 71.990,-K. Jedná se o zákrok v celkové anestezii, hospitalizace na klinice je 1 den. Při tomto zákroku se nejdříve odsaje potřebný tuk z jakékoliv vhodné oblasti např. břicho, boky ,zevní stehna, vnitřní stehna s koleny. Záleží na vzhledu a velikosti jednotlivých oblastí. Poté se tuk aplikuje do prsou. Bohužel touto metodou se dají prsa zvětšit maximálně o jednu velikost, nejedná se o výrazné zvětšení, které dosáhnete jen vložením implantátů. Tento zákrok není nijak limitován věkem, spíše tvarem prsou a představou o jejich zvětšení. Cena konzultace s plastickým chirurgem je 500,-Kč. O volných termínech ke konzultaci i k operaci se můžete informovat na naší zákaznické lince - 800 254 642.

Zobrazit

Cena zvětšení prsou

21.06.2016 - Plastická chirurgie

Dobrý den, na Vašich stránkách jsem nalezla jednu fotografii kde si klientka nechala zvětšit poprsí a tato prsa se mi velice líbila? Dle popisku byly použity kulaté implantáty Mentor o velikosti 325 ml. Vloženy byly podprsní rýhou pod sval.
Zajímala by mne cena takové operace?
Přidávám také fotografii staženou z vašich stránek.
Dále bych se ještě chtěla zeptat, zda máte i možnosti financování?

Děkuji za odpověď V.

Dobrý den, cena augmentace je 35.990,-Kč + kulaté implantáty Mentor - 38.000,-Kč, celková cena operace je 73.990,-Kč, tato cena je konečná. V ceně zákroku je již zahrnuto předoperační vyšetření, anestezie, kompresivní prádlo, 1 denní hospitalizace. Naše klinika jako taková neposkytuje zákrok na splátky, ale je možné si na naší recepci vyřídit úvěr od společnosti Home credit. Podmínkou je zaplacení zálohy ve výši alespoň 15.000,-Kč. Více info na našich recepcích.

Zobrazit

1 2 3 4 5 6 7 8