Loading...

Vaše dotazy a naše odpovědi

zmenšení a modelace prsou

18.06.2016 - Plastická chirurgie

Dobrý den,
chci se zeptat, kolik by stálo zmenšení a modelace prsou.
Zmenšení o 30 - 40%.
Děkuji I.

Dobrý den ,modelace prsou a redukce stojí na naší klinice od 34.990,-Kč do 52.990,-Kč. Přesnou cenu určí plastický chirurg při konzultaci, záleží na tvaru a velikosti Vašich prsou. Doporučuji Vám se objednat na konzultaci s plastickým chirurgem, který Vám vše o zákroku vysvětlí a upřesní cenu zákroku. Cena konzultace je 500,-Kč, pokud se do 14 dní od konzultace objednáte na zákrok, cena konzultace se Vám odečítá z ceny zákroku. Termín zákroku záleží na operačním programu jednotlivých lékařů, termín lze rezervovat cca do 6 týdnů od konzultace. Objednat se můžete na tel. čísle - - 800 254 642.

Zobrazit

Prsa zmenseni/modelace

15.06.2016 - Plastická chirurgie

Dobry den mela bych prosim dotaz mam po diteti a mam velikost prs H/I chtela bych prsa zmensit bydlim v brne jaka je prosim cena zakroku?a jestli se provadi modelace a zmenseni zaroven jestli se pri zmensovani zaroven prs modeluje dekuji

Dobrý den ,modelace prsou a redukce stojí na naší klinice od 34.990,-Kč do 52.990,-Kč. Přesnou cenu určí plastický chirurg při konzultaci, záleží na tvaru a velikosti Vašich prsou. Doporučuji Vám se objednat na konzultaci s plastickým chirurgem, který Vám vše o zákroku vysvětlí a upřesní cenu zákroku. Cena konzultace je 500,-Kč, pokud se do 14 dní od konzultace objednáte na zákrok, cena konzultace se Vám odečítá z ceny zákroku. Termín zákroku záleží na operačním programu jednotlivých lékařů, termín lze rezervovat cca do 6 týdnů od konzultace. Objednat se můžete na tel. čísle - 800 254 642.

Zobrazit

Délka narkózy

14.06.2016 - Plastická chirurgie

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, jak dlouho trvá narkóza v případě autoaugmentace.
Lze předoperační vyšetření absolvovat na vaší klinice?

Moc děkuji za odpověď
Ema L.

Dobrý den, operace prsou zvětšení vlastním tukem je zákrok, který trvá cca 2,5 hodiny. Na naší klince provádíme předoperační vyšetření všem našim klientům. Před zákrokem je nutná osobní konzultace s lékařem, který Vám vše o zákroku vysvětlí.

Zobrazit

Zvětšení prsou

10.06.2016 - Plastická chirurgie

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat kolik u vás stojí zvětšení prsou implantáty zajímala by me cena se vším všudy dekuji hezky den Š.

Dobrý den, augmentace prsou stojí na naší klinice v Praze 39.990,-Kč v Brně 35.990,- Kč + cena implantátů, která se pohybuje od 28.000,- Kč do 38.000,-Kč. Záleží na značce implantátů, na naší klinice se používají různé značky implantátů- Eurosilicone, Mentor, Polytech. V ceně zákroku je vše zahrnuto, včetně předoperačního vyšetření, anestezie, kompresivního prádla a hospitalizace. Cena konzultace s plastickým chirurgem je 500,-Kč, při objednání operace do 14 dnů od konzultace se cena konzultace odečítá z ceny zákroku. O volných termínech ke konzultaci i k operaci se můžete informovat na naší zákaznické lince- 800 254 642.

Zobrazit

zvětšení prsou

29.05.2016 - Plastická chirurgie

Dobrý den, jsem objednana k vám na konzultaci do Brna ohledně zvětšení prsou a mám pár otázek..
jsem rok po porodu a udelali se mi na prsou par strii, kdyz pujdu na zvetseni strie tam asi zustanou + pribydou nove jizdy,ktere už nezmiznou? a take den operaci si tam uvas poležím a druhý den už muzu domu? jde mi oto, že mám díte že bych chtěla jít co nejdříve a dočetla jsem se take, že podprsenka je take soucasti, ze si nemusim platit? a ještě otázka.kdyz mam jedno prso o trosku vetsi jak druhe zustane to tak i po modelaci a zvetseni prsou? .... noším podprsenku vel 75B, udela mi to pekna, pevna prsa...ale chtela bych větší je možnost priklad 350ml? je to jen čiste moje vec jakou velikost zvolím? Jde mi oto , že tchyne ma 250 a lituje,že si nedala vetsi.. když už tak už.. :-D děkuji vám za odpovědi..:-)

Dobrý den, veškeré Vaše dotazy Vám rád zodpoví plastický chirurg při osobní konzultaci.
Po operaci je 1 den hospitalizace u nás na klinice, kompresivní prádlo je v ceně zákroku, na velikosti implantátů se domluvíte s lékařem stejně tak na řešení asymetrie.

Zobrazit

1 2 3 4 5 6 7 8