Loading...

Vaše dotazy a naše odpovědi

zmenšenie prs

06.04.2016 - Plastická chirurgie

Dobrý den,
Chcela by som sa opýtat na cenu operácii na zmenšenie a tvarovanie prs.
Ďakujem.

Dobrý den ,modelace prsou a redukce stojí na naší klinice od 34.990,-Kč do 52.990,-Kč. Přesnou cenu určí plastický chirurg při konzultaci, záleží na tvaru a velikosti Vašich prsou. Doporučuji Vám se objednat na konzultaci s plastickým chirurgem, který Vám vše o zákroku vysvětlí a upřesní cenu zákroku. Cena konzultace je 500,-Kč, pokud se do 14 dní od konzultace objednáte na zákrok, cena konzultace se Vám odečítá z ceny zákroku. Termín zákroku záleží na operačním programu jednotlivých lékařů, termín lze rezervovat cca do 6 týdnů od konzultace. Objednat se můžete na tel. čísle - - 800 254 642.

Zobrazit

Uvidím na sobě jak to bude vypadat ?

22.03.2016 - Plastická chirurgie

Dobrý den, zajímá mě, zda se při konzultaci přes nějaký program, dá ukázat, jak by vybraná prsa vypadala na mém hrudníku? Nebo se jde jak se tak říká ,,buď a nebo" bojím se, že si vyberu nějaké implantáty a když si nedokážu představit jak to bude reálně vypadat na mě, budu pak zklamaná.. děkuji

Dobrý den, na naší klinice bohužel žádný takový program nemáme, velikost implantátů a jejich profil s Vámi konzultuje lékař při osobní konzultaci, máte možnost si i jednotlivé implantáty na sobě vyzkoušet, vložením do podprsenky. Lékař vždy doporučuje velikost a výšku profilu dle tvaru hrudníku, velikosti Vašich prsou, nicméně Vaše představa je nejdůležitejší.
Na konzultaci s lékařem se můžete domluvit na naší zákaznické lince - 800 254 642 .

Zobrazit

modelace poprsí

20.03.2016 - Plastická chirurgie

Dobrý den, ráda bych věděla, kolik u vás stojí modelace malých prsou bez použití implantátů. Děkuji

Dobrý den, modelační operace je již zatížena jizvičkami a to ve tvaru kotvy - kolem dvorce, kolmo dolů a pod prsy. Ve většině případů není již kojení po modelaci možné. V rámci modelace se provádí i úprava dvorců . Bylo by vhodné si domluvit konzultaci s některým z plastických chirurgů , ten Vám navrhne různé varianty a záleží na Vás pro jakou se rozhodnete. Konzultace s lékařem stojí 500,- Kč. Modelace prsou stojí na naší klinice od 42.990,- Kč. Doporučuji Vám se objednat na konzultaci k plastickému chirurgovi, ten Vám vše o možnostech operace vysvětlí.

Zobrazit

prsa

12.03.2016 - Plastická chirurgie

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, za jak dlouhou dobu po ukončení kojení je možné provést plastiku prsou? A zda-li je možné povadla vykojená prsa "vycpat" implatáty tak, aby nebyla nutná modelace...jde mi o to, abych neměla moc jizev, větší prsa by mi nevadila :) moc děkuji za odpoveď, hezký den :)

Dobrý den, plastickou operaci prsou je možné provést nejdříve 2 - 3 měsíce po ukončení laktace. Zda bude stačit augmentace nebo bude nutné provést modelaci, záleží na stavu prsou, velikosti a Vaší představě o vzhledu prsou. Zde bude nutná osobní konzultace s plastickým chirurgem. Objednat se na ni můžete na tel. čísle - 800 254 642.

Zobrazit

Zvetsenii prsou

09.03.2016 - Plastická chirurgie

Dobry den, chci se zeptat na cenu zvetseni prsou pomoci implantatu a zda to jde zaplatit na vice casti. Dekuji.

Dobrý den, augmentace prsou stojí na naší klinice v Praze 39.990,-Kč v Brně 35.990,- Kč + cena implantátů, která se pohybuje od 28.000,- Kč do 38.000,-Kč. Záleží na typu implantátů, zda se jedná o kulaté implantáty, nebo o anatomické, tam je cena vyšší. Délka operace je cca 1 hodinu. Na naší klinice se používají různé značky implantátů- Eurosilicone, Mentor, Polytech. Cena konzultace s plastickým chirurgem je 500,-Kč, při objednání operace do 14 dnů od konzultace se cena konzultace odečítá z ceny zákroku. O volných termínech ke konzultaci i k operaci se můžete informovat na naší zákaznické lince- 800 254 642. Naše klinika neposkytuje splátkový kalendář, vždy se platí záloha 5.000,-Kč pro rezervaci zákroku a doplatek se hradí před operací. Jediné co pro Vás můžeme udělat je vyřídit s Vám půjčku od firmy Home credit.

Zobrazit

1 2 3 4 5 6 7 8