Loading...

Vaše dotazy a naše odpovědi

Zmenšení prsa

07.03.2016 - Plastická chirurgie

Dobrý den,

mám na Vás jednu otázku - velice mě trápí to, že mám pravé prso o moc větší, než to druhé. Je to hrozný rozdíl a žádná podprsenka mi tak nesedí a vypadá to nepěkně i pod tričkem a chtěla bych jej zmenšit. Problém ovšem je, že je mi teprve 15 a tak bych se chtěla zeptat, od kolika let se může takovýto zákrok podstoupit?

Dobrý den, asymetrie prsou je poměrně častá, jedná se o vrozenou vadu, záleží na rozdílu prsou. Pokud se jedná o malý rozdíl, tak je možné že věkem, kojením tento rozdíl trochu srovná, pokud se jedná o větší rozdíl je vhodné poprsí korigovat modelací, někdy stačí jen augmentace- vložení různých velikostí silikongelových implantátů. Bez operace to asi bohužel nepůjde. Po modelaci prsou již většinou není možné kojení, dobře si to prosím rozmyslete. Veškeré plastické operace na naší klinice provádíme po dosažení plnoletosti - t.j. 18 let. Dříve bohužel ne. Naše klinika je zcela privátní, nemáme uzavřenou smlouvu s žádnou pojišťovnou, veškeré zákroky si u nás klienti hradí sami.

Zobrazit

augmentace prsou a operace vpáčených bradavek

02.03.2016 - Plastická chirurgie

Dobrý den,

chtěla bych podstoupit augmentaci prsou a chtěla bych se zeptat, zda je možné, současně s touto operací provést i operaci vpáčených bradavek? S tím, že bych byla nejraději, aby implantát šel pod prsní sval a řez byl proveden pod prsem, nikoli kolem bradavky.

Děkuji za odpověď

Dobrý den, pro radikální a trvalé řešení vpáčených bradavek je nutné mlékovody přerušit. Pokud plánujete do budoucna kojení, je nutné s touto radikální metodou počkat. Korekce vpáčených bradavek se provádí v lokální anestezii , cena je 17.990,-Kč. Samozřejmě se dá tato úprava provést najednou při zvětšení prsou, nutná osobní konzultace s lékařem. Objednat na konzultaci se můžete na naší zákaznické lince- 800 254 642.

Zobrazit

Modelace prsou

01.03.2016 - Plastická chirurgie

Dobry den , zasilam foto prsou, a mela bych zajem o vyplněni vlastnim tukem a zajimalo by me zda v mem pripade by toto bylo možne . Dekuji moc za odpoved s pozdravem Hana.

Dobrý den,u Vás bohužel zvětšení prsou vlastním tukem možné není. Dle Vámi zaslaných fotografií jste indikována k modelaci prsou nebo modelaci s vložením implantátů. Doporučuji Vám osobní konzultaci s plastickým chirurgem, který Vám vše o možnostech operace vysvětlí. Objednat se můžete na naší zákaznické lince - 800 254 642.

Zobrazit

Korekce prsních dvorců

28.02.2016 - Plastická chirurgie

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat zda provádíte korekci prsních dvorců resp. zmenšení v lokální anestezii (zjistila jsem, že to lze, ale našla jsem jen kliniku v Brně). V případě potřeby mohu zaslat foto.Pokud ano, jaká jsou zdravotní omezení poté?

Moc děkuji za info a budu se těšit na modelaci i korekci :-)...

Klidný den

Dobrý den, korekce prsních dvorců se většinou provádí při modelaci nebo augmentaci prsou, ale lze i samostatně v lokální anestezii. Tento zákrok provádíme jak na klinice v Brně, tak i v Praze. Nejvhodnější bude, když si domluvíte na naší zákaznické lince osobní konzultaci s plastickým chirurgem. Ten podle rozsahu zákroku určí i cenu. Pokud nemůžete na konzultaci osobně, můžete nám poslat i fotografie. Zákaznická linka - 800 254 642.
email - info@medicomclinic.cz

Zobrazit

Augmentace prsou vlastním tukem

20.02.2016 - Plastická chirurgie

Chci se zeptat, kolik stojí augmentace vlastním tukem.

Dobrý den, cena autoaugmentace je na naší klinice v Praze 74.990,-Kč, na klinice v Brně je cena 69.990,-č. Jedná se o zákrok v celkové anestezii, hospitalizace na klinice je 1 den. Při tomto zákroku se nejdříve odsaje potřebný tuk z jakékoliv vhodné oblasti např. břicho, boky ,zevní stehna, vnitřní stehna s koleny. Záleží na vzhledu a velikosti jednotlivých oblastí. Poté se tuk aplikuje do prsou. Bohužel touto metodou se dají prsa zvětšit maximálně o jednu velikost, nejedná se o výrazné zvětšení, které dosáhnete jen vložením implantátů. Tento zákrok není vhodný k modelaci povislých prsou, tam je vhodná klasická modelace. O volných termínech ke konzultaci, na které se o zákroku dozvíte vše potřebné, i k operaci se můžete informovat na naší zákaznické lince - 800 254 642.

Zobrazit

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15