Loading...

Vaše příběhy

Podívejte se na příběhy žen, které podstoupily zvětšení poprsí.


Reference klientů

Lenka1981 reference

Lenka1981

23.06.2017

Dobrý večer,dovolte mi,abych se s Vámi podělila o zkušenost z operace zvětšení prsou...Tu jsem podstoupila v Brně na pobočce MedicomClinic,u pana Dr.Pachmana...s přístupem,profesionalitou,personálem a hlavně s výsledkem jsem přímo nadšená! Určitě bych Vám tuto kliniku doporučila,ve všech ohledech!! Nemůžu se dočkat léta,až svoji chloubu a nabité sebevědomí předvedu v plavkách někde na pláži:-)


Mirusha reference

Mirusha

26.05.2017

Milé dámy, pokud stále ještě zvažujete tento zákrok a ptáte se na názor, pak vám za sebe říkám "jděte do toho, není se čeho bát". Resp. není se čeho bát v Medicomu :-). Jsem 5 měsíců po zákroku, který jsem podstoupila v Brně u MUDr. Petra Pachmana, mám anatomické Mentory o objemu 495 ml pod svalem. Na kliniku jsem šla přes doporučení mé kamarádky. Pan doktor je velice příjemný, rozumný a veselý člověk, takže bylo po konzultaci jasno. Jako každá maminka jsem toužila vrátit svému dekoltu svěžest a objem (snad všechny ženy znají situaci, že když se vracíte do formy po porodu a kojení, prsa jsou prostě pryč). Jsem strašně šťastná, že jsem se k operaci rozhodla. Měla jsem velký strach, ale toho jsem se v den operace velmi rychle zbavila, když jsem uviděla tu příjemnou atmosféru. Už na první konzultaci jsem věděla, že jestli mě má někdo "řezat", tak to bude v Medicomu a pan doktor Pachman. Měla jsem velmi dobrý pocit, že se svěřuji lidem, kteří dělají svou práci výborně, s chutí a citem a po konzultaci jsem věděla, že i kdyby nastala nějaká pooperační komplikace, jsem na klinice, kde mi pomohou. Vřele vám Medicom doporučuji, ještě jednou velmi děkuji panu doktoru Pachmanovi a celému (velmi početnému) týmu lidí, kteří se o mne starali. Byli jste úžasní. Díky, že můj dekolt má opět osmnáct let :-).

SuziCarolineeeKA  reference

SuziCarolineeeKA

26.05.2017

V roce 2012 jsem podstoupila operaci u Mudr. Ondrejky. Augmentace poprsí jsem se bála, rozmýšlela se 2 roky ale nakonec právě díky přístupu na konzultaci u pana doktora jsem si řekla " JDU DO TOHO". Obešla jsem z prve 3 kliniky, ale až pan doktor Ondrejka si získal mou důvěru. Byl příjemný, povídal si se mnou o Francii ( jsem napůl francouzska) a celkově byla konzultace uvolněná a příjemná. Nejprvé se mě ptal proc se chystám na augmentaci- zeptal se zda to dělám pro sebe nebo pro muže. Moje odpověd byla " HLAVNĚ PRO SEBE " - Pro muže bych to neudělala- chci se jen opět cítít jako žena .V tom okamžiku když mi pan doktor odpověděl že v tom případě mi to schvakuje, jsem věděla že se nejedná o lékaře který mermomocí odoperuje úplně vše. Společně jsme vybrali velikost a typ implantátu a já se těšila na den D.
Když nastal den D, byla jsem nervozní, ale pan doktor mě opět uklidil. A nejen on, personál byl příjemný a snažili se mi vše ulehčit a pomoci abych nebal vystresovaná. Po konzultaci s anasteziologem, který byl mimochodem naprosto perfektní a vtípkoval se mnou se začala blížit hodina operace. Na sále mi už jen pan doktor řekl abych se ničeho nebála a na rychlo se domluvili že implantáty nechám na něj, že budu mít prsa přímo úměrné k tělu s tím že se budeme pohybovat okolo velikosti mého výběru.
Po operaci jsem měla dojem že mám náhrobní kámen na hrudi- Bolest nebyla moc velká ale vstávat jsem nemohla. Nešlo to ! Nicméně jsem jako jediná asi ihned chtěla jíst a tak si že mě setřičky dělaly srandu že mám po operaci hlad :-) Dostala jsem piškoty a bylo :-)
Bolest přišla v noci... nebylo to nic co by se nedalo vydržet. Nejvíce však bolelo pokoušet se vsát na záchod. Noční služba byla ovšem chápavá a dostala jsem tedy do kapačky silné anastetikum a prášek na spaní :-) No hned mi bylo lepé !
Druhý den ráno za mnou přišel pan doktor a nezapomenu na větu " Tak jak se má naše francouzská princezna " :-) Najednou ze mě vše spadlo, věděla jsem že když je doktor veselý že se mu práce povedla ! Sundal mi obvazy a vyndal dreny- Ano nebylo to příjemné ale nebolelo to. DOstala jsem instrukce co a jak s tím že kontrola za dva týdny.

Odpoledne mě propustili domu s taškou léků, atd. Setřička mi objednala taxi které bylo v ceně zákroku.

Doma vše probíhla celkem dobře, na to že jsem byla po operaci jsem byla po 3 dnech schopna celkem lehce fungovat- Musím dodat že více než prsa me boleli záda..a to šíleně, spala jsem totiž v poloze v polosedě a větší část dne také odpočívala. Problém mi dělalo pouze vstávání- zvedání se. Měla jsem atrofované prsní svaly ( impl. pod sval a tedy sval odpojen od hrudní kosti) a bylo tak náročné se zvedat nebo přitahovat rukou.
Po týdnu jsme již fungovala normálně jen vše bylo třeba dělat opatrně. Po kontrole kde mi pan doktor řekl že je vše v pořádku a že se prsa opravdu velice povedla že vypadaji přirozeně jsem byla ta nejstastnější žena na světě :-) Konečně se mi to splnilo a výsledek navíc stál opravdu za to !
Nyní je to již cca 5 let a já se niný rozhoduji zda nejít znovu a trochu zvětšit... Přemyšlím že bych šla v zimě a nadělila si dárek k vánocům..ale musím to promyslet.. nevím zda třeba nepočkat ? Nebude mě to bolet více ?... no mám spoustu otázek

Každopádně pokud půjdu, půjdu opět k panu doktorovi Ondrejkovi.

Denisa reference

Denisa

25.05.2017

Jsem 8 den po operaci,od zacatku bez bolesti a to jsem cekala horor ktery se nekonal :D .... obcas jen stipani nebo paleni v levem prsu,prave je jak moje :D .... Jsem mooc spokojena !!!! Byla jsem v Medicom Clinic v Praze u pana doktora Ondrejky,nemuzu si vynachvalit!!!!A cely tym Medicom je skvely sestricky pan anestezilog proste vsichni!!!!Muzu jen doporucit!

Ilona Carlotta Navrátilová reference

Ilona Carlotta Navrátilová

19.05.2017

Evka  reference

Evka

12.05.2017

Tímto chci ještě jednou velmi poděkovat panu Dr. Pachmanovi za zvětšení prsou. Splnil se mi můj velký sen. Nyní jsem měsíc po operaci a vše je v pořádku. Pokud si to právě čte nějaká slečna, co stále váhá.. TAK NEVÁHEJ A JDI DO TOHO!! Opravdu to stojí za to a ta změna toho sebevědomí a jak se člověk celkově cítí je k nezaplacení :-)

Kakosyty reference

Kakosyty

27.04.2017

Dobry den,
chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi Petrovi Pachmanovi a celému týmu Medicomclinic za vrácené sebevědomí. Všichni byly hrozně moc milí a odvedly opravdu užasnou práci.Podstoupila jsem augmentaci prsou s anatomickými implantáty Mentor 390 ml. pod sval.Výsledná práce je úžasná a doporučuji všem co ještě váhají ,určitě to stojí za to !!!
Mnohokrát děkuji Petra

Kamila.fitness reference

Kamila.fitness

10.04.2017

V roce 2014 jsem podstoupila augmentaci (zvětšení) prsou. Z recenzí jsem si vybrala pana dr. Ondrejku, ke kterému jsem na první konzultaci šla hned 2 dny po zavolání do kliniky, takže se mi velice líbil rychlý přístup. Na doporučení pana doktora jsem zvolila kulaté implantáty a velikost 375ml.
Za tři týdny po vstupní konzultaci jsem šla na zákrok.
Ráno před zákrokem bylo velice pohodové, sestřička s panem doktorem byli milí a vstřícní, dostala jsem stahovací punčochy, oblékli mě do bílého hábitu a šlo se na sál. Během pár vteřin mě uspali a operace trvala přibližně 30-45 minut. Po probuzení z narkózy (asi 1,5 hodinu po tom co mě uspali) jsem měla pocit tupé bolesti na hrudníku. Pokud bych to k něčemu měla přirovnat, je to jako když Vám někdo sedne na hrudník, není to přímá bolest, jen takový velký tlak. Personál byl super, sestřička mě chodila každou chvilku kontrolovat, popřípadě nabízela prášky na bolest, které jsem si preventivně vzala. V prsou jsem měla zavedené dreny kvůli srážlivosti krve a přes hrudník stahovací podprsenku a hrudní pás. Pod dohledem jsem byla až do rána druhého dne, kdy přišel pan doktor zkontrolovat, zda je vše v pořádku a vytáhnout dreny. Poté mě pustili domů.

Doma se vše krásně hojilo, pravidelně jsem si musela vyměňovat obvazy a náplasti a cca za týden po zákroku jsem byla samostatná a téměř fungovala jako normální člověk.
Během dvou měsíců poté jsem musela prsa pravidelně krouživými pohyby masírovat a byla mi zakázána jakákoliv zvýšená fyzická aktivita.

S výsledkem jsem moc spokojená, prsa vypadají přirozeně, nijak mě v pohybu neomezují a já mám pocit jako bych ani na žádné operaci nebyla.

Registrovaný uživatel reference

Registrovaný uživatel

16.03.2017

Chci upřímně poděkovat primáři Pulsovi za výsledek, který naprosto předčil mé očekávání a ze kterého jsem nadšená již nyní, i když jsem ještě v procesu hojení (necelých 14 dní po zákroku). Jsem moc ráda, že jsem do toho šla a vybrala si pana primáře Pulse!...Děkuji i celému týmu Medicomu za příjemný a lidský přístup.

Martina Hořáková reference

Martina Hořáková

14.03.2017

dnes je to přesně rok

J.i. Jane reference

J.i. Jane

01.03.2017

Druhy den po operaci prsou... super lidi klinika za me nejvic top. Musim vsem jen doporučit!!! Vsichni mi venovali vsechen svuj čas a ochotu. Vsude dobra nalada a plno úsměvů...super starostlivost...jestli jeste nekdy neco budu potřebovat vylepsit vim na koho se obratit...Doktor Peter Ondrejka je kouzelnik s obrouvsky dobrym srdcem...Děkuji

Lucie Sm

27.02.2017

Na konci roku 2016 jsem podstoupila zvětšení prsou u pana doktora MUDr. Pavla Horyny z kliniky MEDICOM v Praze, který mi byl doporučen. S jeho profesionální prací i lidským přístupem jsem více než velmi spokojena.
Po zákroku a v průběhu rekonvalescence jsem neměla téměř žádné bolesti ani komplikace. Možná tomu napomohla psychika, šetrnost pana doktora při operaci, práce anesteziologa a také pooperační péče.
Touto cestou bych ráda poděkovala nejenom panu doktorovi, ale i sestřičkám, za jejich velmi profesionální a milý přístup.

Lenka Tihounová

19.02.2017

Skvělé prostředí, skvělý přístup, skvělý tým. Skvělá práce.
MEDICOM Clinic v Praze - skvělá volba.

Janula reference

Janula

09.02.2017

V lednu jsem podstoupila operaci Augmentace prsů u pana doktora Pachmana. Všechny potřebné informace mi poskytl na první konzultaci a pomohl mi s rozhodnutím, jakou velikost, jaké implantáty..i za hospitalizace jsem se cítila skvěle a pod dohledem odborného personálu. Sestřičky, milé a ochotné mi pobyt co nejvíce ulehčily. Jsem velice spokojená a kliniku všem doporučuji. Necelý měsíc po zákroku se cítím skvěle, nic nebolí a z výsledku jsem nadšená..

Iva Ipserová reference firmy cz

Iva Ipserová

04.02.2017

S klinikou jsem velmi spokojená. Příjemný personál a profesionální přístup Mudr. Horyny. Po zákroku vše v pořádku, jizvičky nejsou vidět / Jsem moc spokojena. Kliniku doporučuji všem!

Marcela Fišerová reference firmy cz

Marcela Fišerová

29.01.2017

Na klinice medicom jsem podstoupila augmentaci u pana dr. Pulse. Jsem velmi spokojená, jak s výsledkem, tak jsem byla i velmi spokojená s celým personálem, se kterým jsem se tam setkala. Strávila jsem tam jednu noc a ani se mi nechtělo domů:))...po operaci se o mě sestřičky staraly velmi pečlivě. Tuto kliniku velmi doporučuji a všem ženám, které se pro tento zákrok rozhodnou vzkazuji, že se nemusí bát. Bolest je snesitelná a skutečně odezní do sedmi dnů po operaci.

Smluc reference

Smluc

27.01.2017

Na začátku listopadu 2016 jsem podstoupila zvětšení prsou u pana doktora MUDr. Pavla Horyny z kliniky MEDICOM v Praze, který mi byl doporučen. S jeho profesionální prací i lidským přístupem jsem více než velmi spokojena. Výběr implantátu stejně jako velikost a tvar jsem nechala na něm. Mým požadavkem bylo prsa zvětšit tak, aby byla co nejvíce přirozená. Nakonec pan doktor vybral implantáty značky Mentor o objemu 325 ml, které byly umístněné pod sval.
Po zákroku a v průběhu rekonvalescence jsem neměla téměř žádné bolesti ani komplikace. Možná tomu napomohla psychika, šetrnost pana doktora při operaci, práce anesteziologa a také pooperační péče.
Touto cestou bych ráda poděkovala nejenom panu doktorovi, ale i sestřičkám, za jejich velmi profesionální a milý přístup.

Nikola Bačíková reference firmy cz

Nikola Bačíková

20.01.2017

Jana Víznerová reference firmy cz

Jana Víznerová

18.01.2017

21.1.2016 jsem na této klinice podstoupila augmentaci prsou. Byl to můj dlouholetý sen a díky mého manžela a neskutečně milého a profesionálního přístupu veškerého personálu a lékařů této kliniky se mi splnil. Zvlášť poděkování patří ještě panu doktorovi Ondrejkovi a jeho velice příjemné sestřičce. Po operaci jsem měla minimální bolesti a byla jsem bez sebemenších komplikací. Mé obavy z tohoto byly zcela zbytečné. Výsledek jeho práce je Vaší nejlepší vizitkou.

GabiBV reference

GabiBV

17.01.2017

Chtěla bych poděkovat nejen panu doktorovi, ale i celému týmu, všichni byli skvělí a usměvaví. Již od našeho prvního setkání na konzultaci jsem věděla, že jsme se rozhodli dobře. Pan doktor se mnou vše probral a na všechny mé dotazy vždy vyčerpávajícím způsobem odpověděl.
Po probuzení a omrknutí zabaleného výsledku mi hlavou projelo "Ježiš, to je strašně velké" a představa faktu, že jednou budu muset jít na záchod, byla děsivá. Celkově bych ovšem řekla, že augmentace nebolela, spíš to byl takový tlak na hrudi, který byl první tři dny nejhorší. Hlavně v zimě venku mi prsa nepříjemně jakoby tuhla.
Teď jsem 6. týdnů po operaci, cítím se jako před operací a těším se na plavky a nátělníky (mimochodem, plavky musím koupit nové, všechny jsem musela vyhodit :) )
Na konzultaci jsme se dohodli na implantátech Mentor 300-325 ml z podprsní rýhy pod sval, před uspáním jsme se domluvili na větších z navrhovaných.
P.S.: Ten plášť je úžasný