Loading...

Nadstandardně vybavená klinika

Praha
Centrální srdce kliniky MEDICOM Clinic se nachází v historickém centru Prahy. Klinika na první pohled zaujme svým velmi půvabným a zároveň sympatickým prostředím. Při zvětšení prsou se zde budete cítit pohodlně jako doma. Kromě recepce, čekárny, ambulancí a konzultačních místností, zde naleznete 3 nadstandardně vybavené operační sály, lůžkovou část i potřebné administrativní zázemí.
Brno
Moderní brněnská pobočka kliniky plastické a estetické chirurgie MEDICOM Clinic se nachází na poliklinice Viniční v Brně – Židenicích a nabízí veškeré spektrum zákroků plastické a estetické chirurgie. Na pobočce se nachází jeden velký sál, jeden menší sál a vlastní lůžkovou část. S ohledem na maximální bezpečnost je pracoviště vybaveno nejmodernějšími technologiemi a odpovídajícím zázemím.
Ústí nad Labem
Moderní, nově zrekonstruovaná pobočka kliniky MEDICOM Clinic v Ústí nad Labem se nachází v centru města. Kliniku, která nabízí kompletní konzultační služby a ambulantní plasticko-chirurgické výkony, vede zkušený plastický chirurg MUDr. Pavel Horyna.

Proč dát přednost MEDICOM Clinic při zvětšení prsou?

Plastičtí chirurgové z MEDICOM Clinic mají mnohaleté zkušenosti. Dosahují nádherných a žádoucích výsledků zvětšení poprsí a pomohli tisícům žen cítit se sebevědomě, atraktivně, ale především šťastně. I z toho důvodu jsou nejčastěji vyhledávanými odborníky na zvětšení prsou nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Specializace na operace prsou

Jsme tým odborníků, ke kterým se ročně k operaci zvětšení prsou svěří více než 1000 žen. Naším hlavním posláním je vytvářet dokonalý svůdný dekolt.

Pouze certifikované implantáty

Používané implantáty jsou pouze od renomovaných výrobců, které jsou zdravotně nezávadné. Ručíme za nejvyšší stupeň kvality implantátů od nás.

Maximální bezpečí

Nejbezpečnější Low-Flow narkóza včetně zahřívání vašeho těla a použití trombotických punčoch zaručuje jistotu nadstandardní péče bez jakéhokoliv možného výskytu nebezpečí.

Zázemí a tradice

Zázemí nejvyhledávanější důvěryhodné kliniky s 10letou tradicí v ČR. Zajistíme vám maximální pohodlí s permanentní péčí.

Naši lékaři k dispozici

Naši lékaři jsou vám k dispozici osobně nebo telefonicky kdykoliv je potřebujete. Od prvního setkání až po následné konzultování po operaci.

Odvoz zdarma

Po zákroku se o vás postaráme a zajistíme dopravu domů zdarma v rámci Prahy, Brna a Ústí nad Labem.

Tým profesionálních plastických chirurgů

Horyna

MUDr. Pavel Horyna

Primář kliniky MEDICOM Clinic
Praha, Ústí nad Labem
Více informací
 
Pachman

MUDr. Petr Pachman

Primář kliniky MEDICOM Clinic
Brno
Více informací
 
Puls

MUDr. Michal Puls, CSc

Plastický chirurg
Praha
Více informací
 
Ondrejka

MUDr. Peter Ondrejka

Plastický chirurg
Praha
Více informací
 
Christodoulou

MUDr. Petros Christodoulou

Plastický chirurg
Praha, Ústí nad Labem
Více informací
 
Fiala

MUDr. Martin Fiala

Plastický chirurg
Brno
Více informací
 
Popelka

MUDr. Popelka

Plastický chirurg
Praha
Více informací
 
Šuk

MUDr. Petr Šuk

Plastický chirurg
Praha
Více informací
 
Máte zájem o zvětšení prsou?

Nebo se zatím chcete dozvědět více informací?

Mám zájem

 Nevyplnili jste povinné pole.
Pole označené * jsou povinné