Loading...

Vaše příběhy

Podívejte se na příběhy žen, které podstoupily zvětšení poprsí.


Reference klientů

Keelleyx  reference

Keelleyx

31.12.2021

Pan doktor byl úžasný. Milý, komunikativní, vše mi na konzultaci ochotně vysvětlil a strach ze zákroku ze mě opadl už během této konzultace. Zákrok dopadl také na jedničku. Kliniku Medicom a pana doktora Popelku vřele doporučuji všem.


AnAr  reference

AnAr

31.12.2021

Všechny sestry byly velmi nápomocné, moje telefonické dotazy a požadavky byly vždy vyřízeny rychle a bez problému a samotný zákrok dopadl skvěle, děkuji!


Denča Večerníková reference

Denča Večerníková

29.12.2021

Dobrý den , kliniku doporučuji , podstoupila sem tam augmentaci prsou a naprosto skvělý přístup personálu , milý , ochotný , vstřícný. Určitě pokud někdy zas něco budu plánovat , zvolím opět tuto kliniku. 


ADK reference

ADK

27.12.2021

Naprostá spokojenost, všichni velice milí, ochotní a laskaví. Pan primář Pachman naprostý profesionál a velice šikovný! Jsem opravdu ráda, že jsem si vybrala právě jeho na zvětšení prsou, okamžitě věděl přesně co mi doporučit, tak aby výsledek byl dokonalý a podle mých představ. Určitě všem, co zvažují, rozhodně doporučuji. Děkuji za špičkovou péči!


Klára Bláhová  reference firmy cz

Klára Bláhová

22.12.2021

Na tuhle kliniku se budu vždy ráda vracet. Splnila jsem si svůj sen a chtěla bych poděkovat celému personálu a hlavně panu doktorovi Ondrejkovi za skvělou práci.


Lucie Otrubová reference

Lucie Otrubová

19.12.2021

Klinika splnila mé očekávaní ze zákroku. Personál na jedničku a samotný zákrok dopadl tak jak měl a to úplně bez bolesti. Jsem naprosto nadšená a s výsledkem spokojená . Za to moc děkuji celému lékařskému týmu a především panu doktorovi Popelkovi.


LuSt reference

LuSt

08.12.2021

Hanka Šubrtová  reference firmy cz

Hanka Šubrtová

03.12.2021

Z celého srdce děkuji Medicomu za splněný sen a za to,že ve svých 38letech na sebe hrdě obleču bikiny jen se trochu obavám, ze jsem u vás nebyla naposledy ještě jednou velké díky za ochotný personál, příjemné prostředí a zlaté ruce pana MUDr. Ondrejky.


Zdenifer reference

Zdenifer

30.11.2021

Podstoupila jsem vysněnou redukci a modulaci prsou. Pan Dr. Puls je neskutečný, mám teď krásná prsa a jizvy jsou tenké. Doporučuji všemi deseti.


LeMat  reference

LeMat

30.11.2021

Vaši kliniku mohu jen doporučit a všude ji chválím. K augmentaci s modelací jsem se rozhodla po dvou odkojených dětech, kdy má prsa byla díky tomu dost pokleslá a prázdná. Absolutně toho nelituji, jsem nadšená! Vrátilo se mi zpět mé pochroumané sebevědomí, kdy jsem se styděla nejen před manželem, ale i sama před sebou. Přístup na klinice byl perfektní od začátku až do konce. Rozhodně všem moc doporučuji!


AlM reference

AlM

30.11.2021

Dakujem pánovi doktorovi Pachmannovi za nádherne prsia :)


Káťa Hlinovská  reference firmy cz

Káťa Hlinovská

25.11.2021

Během návštěvy jsem se cítila velmi dobře. Přístup sestřiček i pani doktorky byl velmi profesionální ale zároveň osobní a lidský :) Jsem nadmíru spokojená a určitě kliniku opět navštívím. Velmi děkuji za péči i za přístup


RuzickovicTeri  reference

RuzickovicTeri

08.11.2021

Augmentaci jsem na klinice podstoupila teprve před měsícem, ale jsem moc ráda, že jsem se rozhodla právě pro Medicom. Pan primář MUDr. Pachman je odborník a má zlaté ruce. Jsem opravdu spokojená a vřele doporučuji každé ženě, která se cítí tak jako jsem se cítila já. Jsem maminka dvou dětí a kojení se na mých prsou podepsalo tak, že jsem se necítila vůbec dobře. Mé sebevědomí bylo co se týče prsou na nule. Teď už se jen těším na úplné zhojení a na příští léto s novým dekoltem. Moc děkuji všem na klinice. Jsou tam všichni moc ochotní a milí 


Sabina reference firmy cz

Sabina

07.11.2021

Určitě bych chtěla ještě jednou poděkovat každému v medicomu Brno. Cítila jsem se tam velmi dobře. Především pan doktor MUDr Fiala si zaslouží velké poděkování . Jsem moc rada ze jsem si vaši kliniku vybrala DEKUJI


JKan reference

JKan

02.11.2021

Velké díky především MUDr. Horynovi, i celému personálu Medicom clinic Praha. Za mě naprostá spokojenost s přístupem personálu a hlavně s výsledkem výkonu. Ještě jednou díky moc.


BurP reference

BurP

02.11.2021

Podstoupit zákrok na vaší klinice je zážitek od začátku do konce. Krásné prostředí, úsměvy, příjemné vystupování všech, se kterými jsem se před, během a po zákroku setkala, naprostá profesionalita a přesto tak lidský přístup, to se nedá popsat. Jsem šťastná, že jsem si vybrala právě Medicom. Výsledek augmentace s modelací je dokonalý. Jsem opravdu více než spokojená. 


BurP reference

BurP

29.10.2021

Podstoupit zákrok na vaší klinice je zážitek od začátku do konce. Krásné prostředí, úsměvy, příjemné vystupování všech, se kterými jsem se před, během a po zákroku setkala, naprostá profesionalita a přesto tak lidský přístup, to se nedá popsat. Jsem šťastná, že jsem si vybrala právě Medicom. Výsledek augmentace s modelací je dokonalý. Jsem opravdu více než spokojená.


Eliska Kroupová  reference firmy cz

Eliska Kroupová

27.10.2021

Vřele doporučuji, všichni moc milí a hodní. Pan doktor Pachman jE kapacita ve svém oboru, změnil mi život. Po dětech a hubnutí jsem o prsa přišla a ON z nich vykouzlil krásný dekolt. Opět se cítim hezky sama před sebou 


Nikola  reference firmy cz

Nikola

20.10.2021

Naprostá spokojenost ,lepší než 5 hvězdičkový hotel. Moc doporučuji


Markéta Kodešová reference

Markéta Kodešová

17.10.2021

VIP :) , profesionální komunikace, servis