Loading...

Vaše příběhy

Podívejte se na příběhy žen, které podstoupily zvětšení poprsí.


Reference klientů

Petra Kamínková reference

Petra Kamínková

24.09.2019

Mohu jen doporučit, příjemné prostředí kliniky, kvalitní práce lékařů a skvělý přístup sester. Vybírala jsem dlouho ale vyplatilo se. Díky celému týmů Medicom Clinic za to, že dělají svou práci dobře a rádi


Radkarose reference

Radkarose

16.09.2019

Když mne pan doktor odpověděl na můj dotaz před operací ve 22:00, kdy měl dovolenou, věděla jsem, že to je ten pravý lékař pro mě. V pana doktora mám naprostou důvěru. Děkuji moc. Výsledek dokonalý.


Marcela Spaská  reference firmy cz

Marcela Spaská

05.09.2019

Veliká spokojenost. Skvělý tým báječných lidí. Cítila jsem se na klinice jako v bavlnce. Veliký děkuji, panu MUDr Pavlovi Horynovi a jeho sestřičce Leničce. Jsou báječný.


Barbora Jurenková reference

Barbora Jurenková

04.09.2019

Dobrý den,

Medicom clinik určitě doporučuji. Letos v červnu jsem byla na augmentaci s modelaci u Pana dr. Pachmana. V těhotenství jsem hodně přibrala potom zase hodně zhubla a taky kojení dalo mým prsum zabrat. Pan doktor udělal naprostý zázrak

Gabriela Hotárková reference

Gabriela Hotárková

28.08.2019

Všem vřele doporučuji, byla jsem na zákroku u pana doktora Pachmana a obrovská spokojenost naprosto se vším, celkově s klinikou.

Registrovaný uživatel reference

Registrovaný uživatel

25.08.2019

Dobrý den, přístup vaší kliniky byl značně nadstandardní po zkušenosti na jiné klinice bych už nikam jinam nešla. Za mě nic jiného bych nikomu nedoporučovala než Medicom a pana doktora Ondrejku.


Jarca12 reference

Jarca12

24.08.2019

13.8. jsem podstoupila augmentaci prsou, implantáty Mentor 425ml kulatý vysoký profil. Jsem tyden po operaci, prsa mají krásný tvar, Novalgin od bolesti jsem užívala 3dny, jinak vše proběhlo v naprostém poradku a tímto strasne moc dekuji panu doktoru Fialovi!


VlajkaNos reference

VlajkaNos

20.08.2019

Se vším jsem byla naprosto spokojena ,jak s prostředím doktorem aj personálem.


Dugi reference

Dugi

12.08.2019

Nicol Pospíšilová reference

Nicol Pospíšilová

09.08.2019

Top

Registrovaný uživatel reference

Registrovaný uživatel

02.08.2019

Absolvovala jsem několik konzultací na různých klinikách, protože jsem si chtěla být jistá výběrem lékaře, u kterého se nechám operovat. Pan doktor Fiala si mne získal svým přístupem i odborností, s níž vstupní prohlídku vedl. Samotný zákrok i následnou péči hodnotím jednoznačně jako perfektní! Děkuji celému Medicomu v Brně a zejména panu Fialovi :-


Kejkulka reference

Kejkulka

27.07.2019

Jsem velice spokojena.Strašně mooc děkuji panu MUDr Ondrejkovi. Zlaté ručičky. Sestřičky na lůžkovém oddělí byly fantastcké. Nemám co vytknout!


Vlaďka1 reference

Vlaďka1

22.07.2019

Jsem velmi spokojená se zákrokem a i s panem doktorem Pachmanem, kdykoliv jsem měla nějaké nejasnosti hned mi odpověděl a poradil.


Markéta Píšková reference firmy cz

Markéta Píšková

17.07.2019

Jsem velmi spokojená s klinikou, před 6 ti lety konkrétně augmentace prsou u pana doktora Pachmana, super přístup a hlavně i výsledek, nedávno jsem podstoupila odstranění permanentního obočí a velmi mile, mě překvapil milý přístup paní doktorky Neradové Richterové i sestřičky. Měla jsem sebou roční holčičku a nebyl to vůbec problém, sestřička pohlídala mou holčičku a já mohla podstoupit laserové ošetření.Vřele všem doporučuji a děkuji. S pozdravem Markéta Píšková


DakovaCh reference

DakovaCh

03.07.2019

PetulaK reference

PetulaK

01.07.2019

Zítra to bude přesně 7týdnů od operace, kdy jsem podstoupila augmentaci prsou a liposukci stehen. Zákrok byl proveden najednou v celkové anestezii. A popravdě nevím z čeho jsem nadšená více,jestli z plného dekoltu nebo z liposukce">liposukce stehen. Prsa jsou naprosto přirozená (vybrali jsme implantáty Mentor, anatomický tvar) a liposukce">liposukce je souměrná k mé postavě. Myslím si, že pohled do zrcadla mi vždy připomene zlaté ručičky pana MUDr. Petrose Christodolou. Ještě jednou moc děkuji!


Registrovaný uživatel reference

Registrovaný uživatel

28.06.2019

S celým zákrokem jsem velmi spokojená, během pobytu na klinice byly sestřičky úžasné. Velké díky patří pro pana Dr. Fialu, kdy jsem si způsobila sama komplikaci, který byl trpělivý a velmi pečlivý a vše dopadlo dobře. Všem velké díky.


Makča reference

Makča

19.06.2019

Od začátku až po konečnou péči musím jen chválit. Podstoupila jsem zvětšení prsou pod rukami skvělého pana doktora Horyny a nemůžu nic vytknout. Chování celého personálu bylo vynikající a práce pana doktora byla znamenitá. Jsem nadšená z výsledku a celou kliniku mohu jen doporučit. Děkuji všem!


Marley reference

Marley

13.06.2019

Podstoupila jsem modelaci prsou s augmentaci u pana Prim. MUDr. Pulse. Chtěla bych mu velmi poděkovat za splňení celoživotního snu a zárověň odstraňení velkého trápení. Pan primář je profesionál a díky němu jsem neměla ani na chvíli žádné obavy. Celková péče týmu v Medicom Clinic byla na jedničku. Děkuji!


Kačenka Mejstříková reference

Kačenka Mejstříková

11.06.2019

V Medicom Clinic jsem podstoupila augmentaci prsou a jsem nadmíru spokojená