Loading...

Vaše příběhy

Podívejte se na příběhy žen, které podstoupily zvětšení poprsí.


Reference klientů

Lída Makovcová  reference

Lída Makovcová

28.02.2019

Ticháčková 01 reference

Ticháčková 01

27.02.2019

Dobrý den, jsem měsíc a půl po augmentaci prsou (335 ml) a můžu říct že pan Dr.Ondrejka má zlaté ručičky a ještě k tomu je srandista a sympaťák. Jizvy jsou téměř neviditelné. Všichni jsou nadmíru spokojeni, včetně mě a mého manžela. Dva dny po operaci jsem byla zcela fit (až na ty bolavá záda). Sestřičky a celý tým jsou skvělý, opravdu. Doporučuji tuto kliniku všem co se rozhodnou jít na jakýkoliv zákrok. Děkuji Vám všem a přeji mnoho dalších a dalších spokojených klientek jako jsem já.


Jitule reference

Jitule

27.02.2019

Začátkem prosince jsem podstoupila modelaci prsou na úžasné klinice Medicom Clinic v Brně pod kouzelnými rukami pana doktora Pachmana. Díky přístupu lékaře a personálu jsem vše zvládala bez nervozity a stresu. Tímto chci celému týmu a panu doktorovi poděkovat za splnění svého dlouholetého snu. Vřele doporučuji :-)


Romanka reference

Romanka

27.02.2019

Zákrok jsem podstoupila v dubnu . Jsem moc spokojená. Pan doktor je opravdu profesionál. Měla jsem obrovský strach z narkozy i z celkového výsledku ,ale zbytečně ! Sestřičky na klinice také úžasné ! Fotka 9 měsíců od operace


Registrovaný uživatel reference

Registrovaný uživatel

27.02.2019

Jsem nadmíru spokojená! Medicom Clinic šikovný pan doktor , úžasný a ochotný celý zdravotní personál, krásné prostředí a prostě vše topnce


Denisa Haltuchová reference

Denisa Haltuchová

27.02.2019

ZuzkaBuchta reference

ZuzkaBuchta

12.11.2017

Jsem naprosto okouzlená, co pan doktor dokázal udělat s mými prsy. Naprosto se trefil do mých představ. Celková péče i pobyt na klinice super, všichni byli extrémně mili a ochotní. Mužů a budu všem doporučovat. Co se týká hojení, po 3 dnech jsem dělala všechno jako dřív kromě zvedání rukou. Moc děkuju za vše

Veronika reference

Veronika

07.11.2017

Pan doktor Horyna je bůh! Jsem velmi spokojena s jeho prací i přístupem.

Vysledky jeho prace jsou dokonale a presne podle Vasich pozadavku. Urcite doporucuji! ;) VB


Veronika Pazourková reference firmy cz

Veronika Pazourková

07.10.2017

V březnu jsem podstoupila augmentaci prsou na klinice v Brně u MUDr. Petra Pachmana. S výsledkem jsem maximálně spokojená. Jsem ráda, že jsem se rozhodla právě pro Medicom Clinic. Operace i pooperační péče v naprostém pořádku. Personál i pan doktor jsou milí, příjemní a ochotní lidé. Mohu jen doporučit. Ještě jednou děkuji.


MonikaS reference

MonikaS

12.08.2017

Jsem po operaci 3 měsíce a cítím se perfektně! Pan doktor je fakt jednička a určitě bych ho doporučila každé ženě, která plánuje plastiku. Vše podrobně vysvětlí a poradí nejvhodnější velikost a hlavně dělá krásné a přirozené prsa! Za mě jedině doporučuji.


Kájuška Pařízková reference

Kájuška Pařízková

11.08.2017

Chtěla bych touto cestou poděkovat ke splnění mého snu o krásném dekoltu. Celý personál kliniky v Brně byl naprosto dokonalý, profesionální a úžasný. Obrovské děkuji patří panu P.Pachmanovi, který můj sen dovedl k dokonalosti a musím říct že jsem nad míru spokojená, skvěle poradil a po konzultaci jsem neváhala a na argumentaci se každým dnem více těšila. Zákrok dopadl výborně a sestřičky po operaci se tak parádně staraly a stále s úsměvem..... .úžasná pooperační péče děkuji celému týmu Medicom clinic . Užila jsem si to a doufám že jsem u Vás nebyla naposledy. Děkuji Vám a přeji krásný den


Vendula Chybíková reference

Vendula Chybíková

12.07.2017

Naprostá spokojenost 


m.spranecka  reference

m.spranecka

12.07.2017

Pan doktor je jednička ve svém oboru. Na operaci jsem se chystala dlouho a hned po první konzultaci jsem věděla, že nechci k nikomu jinému. Jsem po operaci par měsíců a jizvičky jsou minimální. S výsledkem jsem maximálně spokojena. Pan doktor mi navrátil ztracené sebevědomí a tím mu moc dekuji! A personál celkově byl velmi ochotny.


Lenka1981 reference

Lenka1981

23.06.2017

Dobrý večer,dovolte mi,abych se s Vámi podělila o zkušenost z operace zvětšení prsou...Tu jsem podstoupila v Brně na pobočce MedicomClinic,u pana Dr.Pachmana...s přístupem,profesionalitou,personálem a hlavně s výsledkem jsem přímo nadšená! Určitě bych Vám tuto kliniku doporučila,ve všech ohledech!! Nemůžu se dočkat léta,až svoji chloubu a nabité sebevědomí předvedu v plavkách někde na pláži:-)


Registrovaný uživatel reference

Registrovaný uživatel

11.06.2017

MUDr. Pachman je dokonalý profesionál, odborný přístup a skvělá práce nejen jeho, ale i celé kliniky! Jsem maximálně spokojená a doporučuji všem, kdo ještě váhají.


Terezka Šmejdová reference

Terezka Šmejdová

11.06.2017

Úžasný kolektiv milých a usměvavých lidí, kteří ví jak dělat svoji práci. Jsem opravdu nadšená z pražské kliniky nejen vstřícným přístupem, ale i výsledkem podle mých představ. Veliké díky!


Mirusha reference

Mirusha

26.05.2017

Milé dámy, pokud stále ještě zvažujete tento zákrok a ptáte se na názor, pak vám za sebe říkám "jděte do toho, není se čeho bát". Resp. není se čeho bát v Medicomu :-). Jsem 5 měsíců po zákroku, který jsem podstoupila v Brně u MUDr. Petra Pachmana, mám anatomické Mentory o objemu 495 ml pod svalem. Na kliniku jsem šla přes doporučení mé kamarádky. Pan doktor je velice příjemný, rozumný a veselý člověk, takže bylo po konzultaci jasno. Jako každá maminka jsem toužila vrátit svému dekoltu svěžest a objem (snad všechny ženy znají situaci, že když se vracíte do formy po porodu a kojení, prsa jsou prostě pryč). Jsem strašně šťastná, že jsem se k operaci rozhodla. Měla jsem velký strach, ale toho jsem se v den operace velmi rychle zbavila, když jsem uviděla tu příjemnou atmosféru. Už na první konzultaci jsem věděla, že jestli mě má někdo "řezat", tak to bude v Medicomu a pan doktor Pachman. Měla jsem velmi dobrý pocit, že se svěřuji lidem, kteří dělají svou práci výborně, s chutí a citem a po konzultaci jsem věděla, že i kdyby nastala nějaká pooperační komplikace, jsem na klinice, kde mi pomohou. Vřele vám Medicom doporučuji, ještě jednou velmi děkuji panu doktoru Pachmanovi a celému (velmi početnému) týmu lidí, kteří se o mne starali. Byli jste úžasní. Díky, že můj dekolt má opět osmnáct let :-).

SuziCarolineeeKA  reference

SuziCarolineeeKA

26.05.2017

V roce 2012 jsem podstoupila operaci u Mudr. Ondrejky. Augmentace poprsí jsem se bála, rozmýšlela se 2 roky ale nakonec právě díky přístupu na konzultaci u pana doktora jsem si řekla " JDU DO TOHO". Obešla jsem z prve 3 kliniky, ale až pan doktor Ondrejka si získal mou důvěru. Byl příjemný, povídal si se mnou o Francii ( jsem napůl francouzska) a celkově byla konzultace uvolněná a příjemná. Nejprvé se mě ptal proc se chystám na augmentaci- zeptal se zda to dělám pro sebe nebo pro muže. Moje odpověd byla " HLAVNĚ PRO SEBE " - Pro muže bych to neudělala- chci se jen opět cítít jako žena .V tom okamžiku když mi pan doktor odpověděl že v tom případě mi to schvakuje, jsem věděla že se nejedná o lékaře který mermomocí odoperuje úplně vše. Společně jsme vybrali velikost a typ implantátu a já se těšila na den D.
Když nastal den D, byla jsem nervozní, ale pan doktor mě opět uklidil. A nejen on, personál byl příjemný a snažili se mi vše ulehčit a pomoci abych nebal vystresovaná. Po konzultaci s anasteziologem, který byl mimochodem naprosto perfektní a vtípkoval se mnou se začala blížit hodina operace. Na sále mi už jen pan doktor řekl abych se ničeho nebála a na rychlo se domluvili že implantáty nechám na něj, že budu mít prsa přímo úměrné k tělu s tím že se budeme pohybovat okolo velikosti mého výběru.
Po operaci jsem měla dojem že mám náhrobní kámen na hrudi- Bolest nebyla moc velká ale vstávat jsem nemohla. Nešlo to ! Nicméně jsem jako jediná asi ihned chtěla jíst a tak si že mě setřičky dělaly srandu že mám po operaci hlad :-) Dostala jsem piškoty a bylo :-)
Bolest přišla v noci... nebylo to nic co by se nedalo vydržet. Nejvíce však bolelo pokoušet se vsát na záchod. Noční služba byla ovšem chápavá a dostala jsem tedy do kapačky silné anastetikum a prášek na spaní :-) No hned mi bylo lepé !
Druhý den ráno za mnou přišel pan doktor a nezapomenu na větu " Tak jak se má naše francouzská princezna " :-) Najednou ze mě vše spadlo, věděla jsem že když je doktor veselý že se mu práce povedla ! Sundal mi obvazy a vyndal dreny- Ano nebylo to příjemné ale nebolelo to. DOstala jsem instrukce co a jak s tím že kontrola za dva týdny.

Odpoledne mě propustili domu s taškou léků, atd. Setřička mi objednala taxi které bylo v ceně zákroku.

Doma vše probíhla celkem dobře, na to že jsem byla po operaci jsem byla po 3 dnech schopna celkem lehce fungovat- Musím dodat že více než prsa me boleli záda..a to šíleně, spala jsem totiž v poloze v polosedě a větší část dne také odpočívala. Problém mi dělalo pouze vstávání- zvedání se. Měla jsem atrofované prsní svaly ( impl. pod sval a tedy sval odpojen od hrudní kosti) a bylo tak náročné se zvedat nebo přitahovat rukou.
Po týdnu jsme již fungovala normálně jen vše bylo třeba dělat opatrně. Po kontrole kde mi pan doktor řekl že je vše v pořádku a že se prsa opravdu velice povedla že vypadaji přirozeně jsem byla ta nejstastnější žena na světě :-) Konečně se mi to splnilo a výsledek navíc stál opravdu za to !
Nyní je to již cca 5 let a já se niný rozhoduji zda nejít znovu a trochu zvětšit... Přemyšlím že bych šla v zimě a nadělila si dárek k vánocům..ale musím to promyslet.. nevím zda třeba nepočkat ? Nebude mě to bolet více ?... no mám spoustu otázek

Každopádně pokud půjdu, půjdu opět k panu doktorovi Ondrejkovi.

Denisa reference

Denisa

25.05.2017

Jsem 8 den po operaci,od zacatku bez bolesti a to jsem cekala horor ktery se nekonal :D .... obcas jen stipani nebo paleni v levem prsu,prave je jak moje :D .... Jsem mooc spokojena !!!! Byla jsem v Medicom Clinic v Praze u pana doktora Ondrejky,nemuzu si vynachvalit!!!!A cely tym Medicom je skvely sestricky pan anestezilog proste vsichni!!!!Muzu jen doporucit!

Ilona Carlotta Navrátilová reference

Ilona Carlotta Navrátilová

19.05.2017