Loading...

Vaše příběhy

Podívejte se na příběhy žen, které podstoupily zvětšení poprsí.


Reference klientů

Registrovaný uživatel reference

Registrovaný uživatel

28.06.2019

S celým zákrokem jsem velmi spokojená, během pobytu na klinice byly sestřičky úžasné. Velké díky patří pro pana Dr. Fialu, kdy jsem si způsobila sama komplikaci, který byl trpělivý a velmi pečlivý a vše dopadlo dobře. Všem velké díky.


Makča reference

Makča

19.06.2019

Od začátku až po konečnou péči musím jen chválit. Podstoupila jsem zvětšení prsou pod rukami skvělého pana doktora Horyny a nemůžu nic vytknout. Chování celého personálu bylo vynikající a práce pana doktora byla znamenitá. Jsem nadšená z výsledku a celou kliniku mohu jen doporučit. Děkuji všem!


Marley reference

Marley

13.06.2019

Podstoupila jsem modelaci prsou s augmentaci u pana Prim. MUDr. Pulse. Chtěla bych mu velmi poděkovat za splňení celoživotního snu a zárověň odstraňení velkého trápení. Pan primář je profesionál a díky němu jsem neměla ani na chvíli žádné obavy. Celková péče týmu v Medicom Clinic byla na jedničku. Děkuji!


Kačenka Mejstříková reference

Kačenka Mejstříková

11.06.2019

V Medicom Clinic jsem podstoupila augmentaci prsou a jsem nadmíru spokojená

Kateřina Blažková reference

Kateřina Blažková

04.06.2019

Jsem velice spokojená s celým týmem Medicom clinic. Pro mě je to ta nejlepší klinika a vřele ji všem doporučuji. Neni nic co bych vytkla. Sestřičky jsou vždy mile a ochotné, slečny na recepci to samé a co se tyče doktorů, tak nemůžete být v lepších rukách. Mají mou plnou důvěru a moc rada se vracím.


Registrovaný uživatel reference

Registrovaný uživatel

22.05.2019

Moc bych chtěla poděkovat panu doktorovi M.Fialovi za velmi vstřícný osobní přístup a konzultace.


Adéla Brostíková reference

Adéla Brostíková

09.05.2019

Misana reference firmy cz

Misana

03.05.2019

Rozhodnutí pro tuto kliniku a výběr pana doktora Horyny bylo to nejlepší co jsem mohla udělat. To co mi zbylo na hrudi po dětech bylo k pláči:) Děkuji za vrácené sebevědomí a velký palec nahoru za celý tým Medicomu, od recepčních až po sestřičky. Vřele všem doporučuji a děkuji. M.S.


Anet reference firmy cz

Anet

29.04.2019

Kliniku jsem vybírala 6 let než jsem se odhodlala operaci podstoupit. Nakonec jsem si dle recenzí a známým influencerům vybrala Medicom. Byla jsem u pana doktora Ondrejky a jsem naprosto spokojená s výsledkem. Více méně vše proběhlo bez bolestí, sestřičky naprosto skvělé a následná péče také. Jednoznačně doporučuji. :)


Natálie97 reference

Natálie97

24.04.2019

Zákrok jsem podstoupila letos v březnu u pana doktora Pachmana na klinice Medicom v Brně. Vloženy byly kulaté implantáty Mentor, 300 ml, vysoký profil pod sval. S výběrem kliniky a pana doktora jsem naprosto spokojená, na klinice byl celý personál velmi ochotný a milý. Pan doktor odvedl perfektní práci a s výsledkem jsem velmi spokojená, vše vypadá naprosto přirozeně, jizvičky budou po vyblednutí téměř neviditelné. Pan doktor také zodpověděl všechny mé dotazy a zbavil mě veškerých obav, jak už před operací, tak po operaci na konzultacích, nebo přes telefon/e-mail, kde reaguje téměř okamžitě. Kliniku i pana doktora můžu jen doporučit a pokud v budoucnu budu plánovat jakýkoliv další zákrok, určitě se vrátím k Medicomu. :)


Šárka Benčová reference

Šárka Benčová

16.04.2019

V Medicomu jsem podstoupila augmentaci prsou a jsem naprosto spokojená s výsledkem. Všichni v Medicomu jsou profesionálové, velmi vstřícní a milí. Děkuji panu doktorovi Pachmanovi, sestřičkám a celému týmu za skvělou práci. Všem můžu vřele doporučit

NickyV reference

NickyV

11.04.2019

Modelaci prsou jsem podstoupila u pana doktora Pachmana - už bych jinam nešla, naprostá spokojenost! Abych to tedy vzala od začátku - v roce 2018 jsem podstoupila zvětšení prsou (270 ml, anatomické mentor) v Olomouci.  Bohužel operace nedopadla úplně nejlépe, pan doktor, který mi operaci dělal, dal nejspíše implantáty příliš nízko a od sebe (také je možné, že se mi vytahala kůže, avšak jizva zůstala od operace pořád na stejném místě...), výsledek byl každopádně takový, že mi ze všech podprsenek lezly bradavky a celkově prsa vypadala nehezky. Když jsem byla na kontrole po 1/2 roce, bylo mi řečeno, že nosím špatné prádlo (nosila jsem prádlo, které mi doktor doporučil po druhé kontrole po měsíci a půl od absolvování operace). Když jsem tím argumentovala, řekl, že jsem přibrala (opravdu jsem přibrala, ale pouze cca 1 kg, jelikož jsem půl roku nedělala žádný sport kvůli rekonvalescenci).

V roce 2019 jsem šla na konzultaci k panu doktoru Pachmanovi, který mi ihned navrhl modelaci prsou, jelikož dle jeho názoru byla prsa moc nízko usazená. Za cca 2 měsíce jsem již byla objednaná na zákrok, který dopadl nad má očekávání. Pokud bych srovnala operaci v Medicom s předchozí operací, bylo to úplně k neuvěření. Narkóza proběhla v pořádku, vzbudila jsem se po operaci s minimální bolestí (u první operace jsem měla obrovské pooperační bolesti, několikrát jsem zvracela a byla dehydrovaná, kapačku jsem dostala asi po 12 hodinách), taktéž sestřičky v Medicom byly velmi milé.

Konečně mám po více jak roce prsa, po kterých jsem toužila, a to jen díky panu doktoru Pachmanovi, kterého mohu rozhodně doporučit.


Tarjaaa reference

Tarjaaa

09.04.2019

6.3. jsem podstoupila zvětšení poprsí implantáty. Na tuto operaci jsem cekala přes deset let a celou tu dobu jsem byla z velikosti svých prsou hrozne nešťastná (původní velikost prsou 0 :() Pana doktora Ondrejku jsem si vybrala po opravdu dlouhém hledaní a porovnávaní výsledku operaci ostatních doktoru. Musím říci, ze pan doktor patří mezi špičku svého oboru! Výsledek je naprosto úžasný a já se cítím jako úplně jiny člověk. Díky panu doktorovi mam konečně rada svoje tělo a poprvé v životě se cítím jako žena! Děkuji!


e.smarina reference

e.smarina

09.04.2019

Dobrý den, i já bych se ráda bych se podělila o moji zkušenost. O plastice jsem uvažovala již několik let. Od doby, kdy jsem věděla, že už mi prsa asi nenarostou. Kromě velikosti mě trápila i asymetrie a špičatý tvar. Avšak jako studentce mi finance nedovolovaly s tím cokoli dělat. Svoje prsa jsem nenáviděla, styděla se za ně a už vůbec si nepřipadala jako žena.

V prosinci 2018 se můj sen začal pomale stávat skutečností. Ve výběru kliniky jsem měla jasno hned od začátku. Hodně času jsem strávila čtením recenzí a prohlížením vylepšených dekoltů. Medicom clinic byla pro mě jasná volba. Navíc mě zaujmula i jejich vánoční akce se spoustou dárků jako např. poukaz na odběr kosmetiky Bioderma, poukaz na laserovou epilaci nebo LPG lipomasáž či ošetření rázovou vlnou. Přes jejich webové stránky jsem se objednala na konzultaci na brněnskou pobočku k MUDr. Pachmanovi. Pan doktor je velice sympatický, příjemný, všechno mi vysvětlil. Domluvili jsme se na anatomických implantátech značky Mentor. Co se týče velikosti, pan doktor mi nastínil nějaké rozmezí mililitrů s tím, že se rozhodne až na sále, neboť mám úzký hrudník a bude limitován místem. Termín zákroku byl za měsíc od konzultace, 25. února.

Operace trvala 1,5 hodiny. Byly použity implantáty o velikosti 345 ml vlevo a 300 ml vpravo, což bylo nejvíc z toho rozmezí, jak jsme se domlouvali a za co jsem moc ráda. Implantáty byly vložený pod sval podprsni rýhou.

S péčí a přístupem jsem byla naprosto spokojená, všichni na klinice byli naprosto úžasní a milí. Pan doktor je vážně kouzelník. Konečně se cítím žensky a přitažlivě a taky si připadám mnohem symetričtější. Díky celému týmu Medicom clinic. S pozdravem Vaše spokojená klientka E. Š.


Registrovaný uživatel reference

Registrovaný uživatel

04.04.2019

Byla jsem velmi, velmi spokojena s přístupem všech i se samotným zákrokem, který jsem podstoupila na klinice v Brně. Velký dík MUDr. Petru Pachmanovi za skvěle odvedenou práci. Děkuji


Macin reference

Macin

31.03.2019

JuliaO reference

JuliaO

27.03.2019

V unoru 2019 jsem podstoupila augmentaci prsou s modelaci na Medicomu v Brně u MUDr. Petra Pachmana a jsem moc spokojena. Všechno proběhlo v naprostem pořadku a v přijemnem pohodovém prostředi, můžu jedině pochvalit sestřičky a výsledek dokonce předčil mé očekávání.


Lída Makovcová  reference

Lída Makovcová

28.02.2019

Jitule reference

Jitule

27.02.2019

Začátkem prosince jsem podstoupila modelaci prsou na úžasné klinice Medicom Clinic v Brně pod kouzelnými rukami pana doktora Pachmana. Díky přístupu lékaře a personálu jsem vše zvládala bez nervozity a stresu. Tímto chci celému týmu a panu doktorovi poděkovat za splnění svého dlouholetého snu. Vřele doporučuji :-)


Romanka reference

Romanka

27.02.2019

Zákrok jsem podstoupila v dubnu . Jsem moc spokojená. Pan doktor je opravdu profesionál. Měla jsem obrovský strach z narkozy i z celkového výsledku ,ale zbytečně ! Sestřičky na klinice také úžasné ! Fotka 9 měsíců od operace