Loading...

Vaše příběhy

Podívejte se na příběhy žen, které podstoupily zvětšení poprsí.


Reference klientů

Karolína Patáková reference firmy cz

Karolína Patáková

27.01.2021

V Listopadu jsem v Medicom clinic podstoupila operaci zvětšení prsou konkretne na klinice v Brně. O operaci jsem u vás po konzultaci s panem doktorem Fialou popravdě vubec neváhala. Slyšela jsem na kliniku jen samou chválu a to se mi i osobně potvrdilo. Ze začátku jsem měla strach jedine z anestezie ale díky skvělému usměvavému personálu jsem byla nakonec uplne v klidu. Na celou moji cestu za splněným snem vzpomínám jen v dobrém. Tesim se na pristi návštěvu! Děkuji


DenF reference

DenF

25.01.2021

Obrovská spokojenost, nemám co vytknout. Lékaři, sestřičky, recepční i konzultanty na telefonu perfektní. Letos plánuji další esteticky zákrok a samozřejmostí je tato klinika.


Lenka Abrahámová reference firmy cz

Lenka Abrahámová

25.01.2021

Jsem přímo nadšená a spokojená . Jak se samotným zákrokem, tak i s personálem. Mohu jen doporučit


pacinetka1 reference

pacinetka1

18.01.2021

Pan doktor Christodoulou patří k naprosté špičce plastických chirurgů. Chtěla bych velmi pochválit jeho úžasný lidský přístup a velkou profesionalitu. Na augmentaci prsou jsem se chytala dlouhou dobu, ale kvůli strachu z operace a negativním zkušenostem s lékaři mi trvalo velmi dlouho, než jsem se na konzultaci objednala. Po jednom sezení s panem doktorem se moje obavy naprosto rozplynuly, naopak jsem se začala na výsledek těšit. Jsem rok po operaci a výsledek je naprosto perfektní. Všem, kdo tyto recenze čtou, bych ráda řekla jedno, pokud chcete lékaře, který má empatii, který se o vás zajímá před operací, ale hlavně i po ní, tak je rozhodně pan doktor tou nejlepší volbou. :-)  


EvC reference

EvC

18.01.2021

Ráda bych poděkovala celému týmu a především panu Mudr. Horynovi za milý a profesionální přístup a celkovou péči. S výsledkem operace jsem maximálně spokojena a vaši kliniku mohu jen doporučit. Děkuji za splnění snu.  


Kristýna Hricková  reference firmy cz

Kristýna Hricková

18.01.2021

medicomu jsem byla na zvětšení prsou a jsem naprosto spokojená s výsledkem i s přístupem všech zaměstnanců co jsem tam potkala. Momentálně docházím i na laser a také si nemůžu stěžovat 3 .. Jestli i někdy v budoucnu budu něco chtít / potřebovat, tak se ráda vrátím k Vám ! :)


Simculka reference

Simculka

15.01.2021

Podstoupila jsem zvětšení prsou a výsledek je perfektní . Přístup mého lékaře Mudr. Pachmana byl profesionální, lidský a příjemný. Při hospitalizaci na klinice se o mě velmi pěkně starali, prostředí je moc příjemné. Kliniku Medicom Brno i lékaře jsem si vybrala na doporučení kamarádky a celkově jsem byla nad míru spokojená. Vřele doporučuji! Martina  


Klara_Krejci reference

Klara_Krejci

14.01.2021

Na zákroku zvětšení prsou jsem byla 9.12.2020. Na pana doktora Pachmana jsem dostala doporučení od své známé a navíc se mi moc líbily výsledky jeho prací na fotkách. Pan doktor je sympatický a příjemný, jde z něj cítit jistota. Stejně tak i z celého týmu, který mne operoval, což mi dodalo před operací velkou psychickou podporu. Jizvy se hojí dobře a jsou malé. Prsa vypadají čím dál více přirozeně. Pooperační bolest nebyla velká, za ten výsledek to rozhodně stojí. Sestřičky mi po operaci ochotně pomohly se vším, co jsem potřebovala. Díky panu doktoru Pachmanovi se z mého nedostatku stala přednost.


DStr reference

DStr

05.01.2021

MUDr. Pachman je úžasný a perfektní profesionál. Před rokem jsem byla na augmentaci prsou a v listopadu na liposukci. Díky panu doktorovi se cítím zase sebevědomě a velice spokojeně. Všem velice doporučuji.  


Alice HURYCHOVÁ reference firmy cz

Alice HURYCHOVÁ

04.01.2021

BYLA TO MOJE 1. ZKUŠENOST, A DÍKY PŘÍSTUPU VŠECH A PŘEDEVŠÍM DÍKY PRÁCI PRIM.MUDR. HORYNY JSEM NADŠENÁ. A KDYBYCH UVAŽOVALA O DALŠÍCH ÚPRAVÁCH, ROZHODNĚ BY TO BYLA VAŠE KLINIKA. DĚKUJI ZA TENTO "ZÁŽITEK"


VerAl  reference

VerAl

30.12.2020

Dobrý večer byla jsem na augmentaci u pana Pachmana a s výsledkem jsem naprosto spokojená. Cokoli jsem se zeptala pan doktor vysvětlil poradil nebylo co vytknout. A pooperační péče opravdu na 1 sestřičky ochotné příjemné určitě mužů medicom clinic doporucit 


LenP reference

LenP

21.12.2020

Jsem velice ráda, že jsem zvolila Vaši kliniku a podstoupila jsem augmentaci prsou u Vás. Nemám, co bych vytkla. Jsem velice spokojená s výsledkem operace, i s celkovým přístupem kliniky, doktora, sestřiček. Musím uznat, že pan doktor Pachman umí krásná a přirozená prsa, lépe jsem si vybrat nemohla. Prsa jsou top, jsem z nich nadšená. Teď nechápu, že jsem se rozmýšlela, tak dlouho.  


AnCz  reference

AnCz

19.12.2020

S Vaší klinikou jsem byla nadmíru spokojená, vše bylo v naprostém pořádku. Přátelský a milý personál, který ulehčil nervozitu z operace, která dopadla na výbornou. Pomohli jste mi splnit můj sen a to mít krásný plný dekolt. Jsem z Ostravy a tak jsem neváhala na zákrok a vyšetření dojíždět až do Brna, stálo to za to! Doporučuji všemi deseti :-)  


petra fi  reference firmy cz

petra fi

18.12.2020

AnSin reference

AnSin

15.12.2020

Velmi si vážím profesionality a šikovnosti MUDr. Petera Ondrejky. Vřele doporučuji. Chtěla bych poděkovat všem, kteří se podíleli na mojí spokojenosti a péči o mne.  


IvBal reference

IvBal

09.12.2020

Medicom clinic jsem se cítila jak princezna. Veškerý přístup a péče byla 100%. Nekohu nic vytknout. A můj muž vzkazuje panu doktorovi, že ma zlaté ručičky


Jana Homova reference firmy cz

Jana Homova

06.12.2020

První konzultaci jsem absolvovala na jiné klinice kde jsem poté odcházela s pocitem že asi nejsem dost VIP. U Vás naprostý opak. Ani se mi nechtělo věřit jak jsou všichni vstřícní, milý a naslouchají. Až mi bylo trošku líto, že mě propustili hned druhý den po zákroku. Velmi děkuji za to jací jste a že jste mi pomohli vyřešit můj problém který mě trápil od puberty. Velké díky patří mudr. Horynovi a všem milým sestřičkám. Nemohla jsem si vybrat lépe. :-) Určitě jsem u Vás nebyla naposledy.


AlPl  reference

AlPl

29.08.2020

Chtěla bych pochválit a poděkovat opravdu všem, lékařům, sestřičkám, recepčním, veškerému personálu. Kliniku všem doporučuji.


Jolana T. Dioba reference

Jolana T. Dioba

29.08.2020

Vaši kliniku jsem si nevybrala poprvé, v minulosti jsem služeb již využila a tak, když jsem nyní potřebovala opět pomoci byla Vaše klinika jasnou volbou. Mám pro vás pouze to nejvyšší hodnocení a také upřimně doporučuji dále. Děkuji :-)


Renáta Lišková reference

Renáta Lišková

26.08.2020

Pro operaci zmenšení prsou jsem zvolila Medicom clinic v Praze a pana doktora Horynu. Jsem velmi spokojená s profesionálním a přesto lidským a milým přístupem pana doktora i všech zaměstnanců kliniky. Všem moc děkuji.