Loading...

Vaše příběhy

Podívejte se na příběhy žen, které podstoupily zvětšení poprsí.


Reference klientů

Andrea Z.  reference firmy cz

Andrea Z.

31.12.2019

Návštěva Vašeho zařízení byla pro mě první zkušeností tohoto druhu. Znamenala pro mě velmi příjemné setkání s ochotným personálem, který se snaží najít řešení pro každý problém, naslouchá klientkám a věnuje dostatek času pro vysvětlení zvoleného postupu. Doporučuji všem ženám, které dosud váhají, aby to zkusily.


Tina Viktorie Vráblova reference

Tina Viktorie Vráblova

12.12.2019

Včera jsem podstoupila augumentaci včetně modelace. Od recepce, přes úžasného a velmi šikovného pana doktora Pachmana až po sestřičky, všichni milý, usměvaví, veselí a profesionálové. člověk se na klinice cítí výjmečně, příjemně, no prostě skvěle.

všem moc děkuji a nejvíc panu doktorovi Pachmanovi. Je to kouzelník!

Až budu po rekonvalescenci, jistě pošlu také fotku mého nového dekoltu. 


Vendyy reference

Vendyy

09.12.2019

Nemám žádné připomínky. Kliniku bych celkově hodnotila na 100%. Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak příjemnými lidmi, co se týká celého personálu :) Moc děkuji všem a největší poděkování panu primáři Pulsovi, je to fakt špička 


Registrovaný uživatel reference

Registrovaný uživatel

04.12.2019

S celkovým přístupem všech zaměstnanců jsem velice spokojená. Augmentaci dělal pan doktor Ondrejka, který je vždy velmi přívětivý a dobře naladěný. Pacientce umí vše dokonale vysvětlit a doporučit jí to nejvhodnější. Jsem s ním maximálně spokojená. Kliniku mohu jen doporučit, vždy byl perfektní servis.


Janička Dudková reference

Janička Dudková

28.11.2019

Katarina Hancarova reference

Katarina Hancarova

21.11.2019

Spokojnosť s veľmi milým prístupom celého personálu kliniky v Brne a hlavne prácou p.Pachmana

Mariekostkova 94 reference firmy cz

Mariekostkova 94

20.11.2019

Dobrý den ráda bych chtěla poděkovat vaší klinice v Brně za skvělý přístup. Podstoupila jsem augmentaci u pana doktora Fialy a jsem naprosto spokojená s výsledkem, tím mu moc děkuji a doporučuji


Registrovaný uživatel reference

Registrovaný uživatel

14.11.2019

Od prvniho telefonatu na vasi kliniku po propusteni po zakroku jsem byla nadmiru spokojena .Dekuji vsem

Jaruš Langmaierova Kreuzigerova reference

Jaruš Langmaierova Kreuzigerova

11.11.2019

Moc děkuji za luxusní prsa. Po zhubnutí 60 ti kg, jsem měla hnusná malá scvrkla prsa a co mi z toho udělal pan doktor Pachman je zázrak. Má zlaté ruce...


Registrovaný uživatel reference

Registrovaný uživatel

30.10.2019

V září jsem podstoupila augmentaci prsou na klinice Medicom clinic v Brně u pana doktora Pachmana, jsem velice spokojena jak s lékařem tak s výběrem kliniky, doporučuji.


Blanka 77 reference firmy cz

Blanka 77

29.10.2019

Děkuji za profesionální přístup počínaje od recepčních, sestřiček a celý tým Medicom Clinic zejména MUDr. Puls je člověk na pravým místě vstřícný, vlídný, lidský a má zlatý ručičky


Zuzana  reference firmy cz

Zuzana

10.10.2019

Chválím cely personál - jejich přístup a kvalitu práce. Jsem spokojena s výsledkem jejich práce, naplnil mé očekávaní


MLRš reference

MLRš

09.10.2019

Jsem velice ráda, že jsem si vybrala právě Vás a Pana doktora Ondrejku a nemohu říci ani jednoho špatného slova. Byla jsem nesmírně spokojená a mé kroky by opět vedli k Vám a k Panu doktoru Ondrejkovi! Mockrát Vám za všechno děkuji!


Veronika Bartošová reference firmy cz

Veronika Bartošová

09.10.2019

Dobrý den. Nemám co vytknout. V loni jsem byla na konzultaci, ale neměla jsme odvahu jít na operaci. Letos jsem šla na konzultaci znovu a i přes obrovský strach, jsem operaci prsou podstoupila a nelituji. Jsou to necelé 2 měsíce a jsem nadšená. Pan doktor Fiala, sestřičky, recepční všichni byli milí a velmi přátelští. Moc děkuji za splnění snu :)


Eliška Vančová reference

Eliška Vančová

07.10.2019

Před 5.měsíci jsem na klinice podstoupila plastickou operaci prsou. S výsledkem jsem moc spokojená. Všichni v Medicom clinic jsou vstřícní a moc milí. Za skvělou práci chci moc poděkovat panu doktorovi MUDr. Christodoulou. Všem můžu jen a jen doporučit!!!


Petra Kamínková reference

Petra Kamínková

24.09.2019

Mohu jen doporučit, příjemné prostředí kliniky, kvalitní práce lékařů a skvělý přístup sester. Vybírala jsem dlouho ale vyplatilo se. Díky celému týmů Medicom Clinic za to, že dělají svou práci dobře a rádi


Radkarose reference

Radkarose

16.09.2019

Když mne pan doktor odpověděl na můj dotaz před operací ve 22:00, kdy měl dovolenou, věděla jsem, že to je ten pravý lékař pro mě. V pana doktora mám naprostou důvěru. Děkuji moc. Výsledek dokonalý.


Marcela Spaská  reference firmy cz

Marcela Spaská

05.09.2019

Veliká spokojenost. Skvělý tým báječných lidí. Cítila jsem se na klinice jako v bavlnce. Veliký děkuji, panu MUDr Pavlovi Horynovi a jeho sestřičce Leničce. Jsou báječný.


Barbora Jurenková reference

Barbora Jurenková

04.09.2019

Dobrý den,

Medicom clinik určitě doporučuji. Letos v červnu jsem byla na augmentaci s modelaci u Pana dr. Pachmana. V těhotenství jsem hodně přibrala potom zase hodně zhubla a taky kojení dalo mým prsum zabrat. Pan doktor udělal naprostý zázrak

Gabriela Hotárková reference

Gabriela Hotárková

28.08.2019

Všem vřele doporučuji, byla jsem na zákroku u pana doktora Pachmana a obrovská spokojenost naprosto se vším, celkově s klinikou.